Lite klubbinformation

9 dec,2022

Samarbetspartners och sponsorer

Vi söker samarbetspartners och sponsorer till Indigoklubben. Har du eller känner ett företag och vill synas i informationsbladet och på vår hemsida så skulle vi uppskatta det mycket. Hör av dig till kage@indigoklubben.se

Medlemsavgiften

Medlemsavgiften för 2023 på 550.- betalar du till klubbens bankgiro 672 – 9883. Glöm inte att ange ditt namn på inbetalningen. Är du inte medlem men vill bli det så skickar du namn, adressuppgifter, mobil m.m. till peter@indigoklubben.se samt inbetalning av medlemsavgiften.

Försäkring av Indigo

Indigoklubben är medlem i MHRF vilket innebär att vi kan få förmånliga försäkringar för våra Indigo. En av våra medlemmar som tecknat via MHRF berättar att premien blev 1650.- per år och den täcker 12 basbelopp som för 2023 innebär 630.000.-. Vill du ha försäkringen hör du av dig till kage@indigoklubben.se

Mer om villkoren kan du läsa på www.mhrf.se